Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie

Warszawa, ul. Nowoursynowską 145F

Mieszkanie na sprzedaż

  • Ilość pokoi 2
  • Powierzchnia 58,9 m2
  • Piętro 0 z 3
  • Rok budowy 2001

999 000 PLN

16 960 PLN / m2

Ciche mieszkanie z ogródkiem tuż przy Skarpie Ursynowskiej.

Kluczowe informacje:

- Adres: Warszawa, ul. Nowoursynowska 145F.

- Ilość pokoi: 2.

- Powierzchnia: 58,9 mkw.

- Piętro: Parter.

- Rok budowy: 2001.

- Stan mieszkania: Do odświeżenia lub remontu.

- Podstawa prawna: Pełna własność z założoną księgą wieczystą.

- Miejsca postojowe: Miejsca postojowe na parkingu za bramą dostępne tylko dla mieszkańców.

- Czynsz: 874 zł.

- Ogródek: Tak.

- Inne: Mieszkanie wykorzystywane było na cele biurowe. Istnieje możliwość zmiany układu na mieszkanie dwupokojowe. Rzut z propozycją zmiany układu dołączony jest do ogłoszenia.

Mieszkanie:

Mieszkanie zlokalizowane na parterze z wyjściem na wydzielony żywopłotem ogródek, gdzie można wypić poranną kawę lub zrelaksować się po pracy. Okna wychodzą na zielone patio, tak więc dużą zaletą tego mieszkania jest cisza i bezpieczeństwo. Ekspozycja południowo zachodnia, dzięki czemu do mieszkania docierają promienie słoneczne. Mieszkanie o powierzchni 58,9 mkw., wykorzystywane jako gabinet. Aktualnie składa się z 3 gabinetów, recepcji, WC oraz zaplecza. Można zmienić układ na mieszkanie dwupokojowe z dużą częścią dzienną zgodnie z przedstawioną koncepcją. Istnieje możliwość parkowania na zamkniętym parkingu osiedlowym, przeznaczonym tylko dla mieszkańców. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację założoną 2020, upalne dni nie będą więc uciążliwe. Mieszkanie świetnie nadaje się na biuro lub jako mieszkanie dla pary.

Budynek:

Budynek wybudowany w 2001, murowany z cegły, więc trwały. Sprawnie zarządzany przez administrację. Na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne. Własna energia zmniejsza koszty eksploatacji budynku i dowodzi o zaradności wspólnoty. Dużym plusem jest estetyczny dziedziniec pełen zieleni. Na posesji i w budynku panuje porządek i czystość, a mieszkańcy mogą czuć się tu bezpiecznie. Wspólnota planuje remont balkonów i odświeżenie elewacji.

Lokalizacja:

Lokalizacja na Ursynowie to gratka dla ludzi aktywnych i ceniących zrównoważony tryb życia. Budynek zlokalizowany przy ulicy Nowoursynowskiej skąd w 10 min można dotrzeć do rezerwaty przyrody na Skarpie Ursynowskiej, a jest to świetne miejsce na niedzielne spacery. Po drugiej stronie ulicy Park Wynalazców Polski w którym to znajduje się „Psia Górka” – miejsce dla czworonogów. Do stacji Metra Imielin 6 min autobusem, a metrem szybki dojazd do centrum miasta. Na miejscu pełna infrastruktura, obok sklep Stokrotka, przy alei KEN sklepy i restauracje.

Zapraszam na prezentację mieszkania

Adrian Kosmaczewski

536 090 513